AUS – Pobíhání po North Sydney a konečně Bondi Beach

V tomto příspěvku hlavně fotky. V sobotu jsem se sebral a s foťákem v ruce si lehce proběhal North Sydney. Dřív jsem myslel, že by nebylo špatné tam bydlet, ale po sobotě to přehodnocuji. Samé luxusnější domy a všude daleko. Tam leda s autem nebo jiným dopravním prostředkem. Zlatý Pyrmont pro mě.

Dnes v neděli jsem po práci sedl na bus a dojel se podívat na Bondi Beach. Pláž je to nádherná, ale pořád jenom pláž. Počasí na koupání ještě nebylo. Jako lidi se koupali, ale já na to neměl, přeci jen je ještě jaro. Voda studená, písek také a do toho chladný vítr. Děkuji, ale koupání počká na léto.

5 komentářů u „AUS – Pobíhání po North Sydney a konečně Bondi Beach

  1. Posero, skoč do toho moře a neser se s tím. Ja už se před týdnem koupal v Aucklandu a to je to ještě kousek níž. Jinak jo, početl jsem si.

    1. O tom tvém koupání jsem četl, ale tys byl vždycky trochu větší blázen než já. 😀 Mě nedělá problém si ještě chvíli počkat…

    1. Žádné horší časy. Dostal jsem balík z domova s věcmi, které jsem zapomněl a s nimi mi přišly i nějaké tatranky a jiné sušenky. Tak jsem si dal na Bondi Beach zaslouženou svačinu. Docela po práci bodla.

  2. Fotky parádní, ale ty bebečka mě taky zaujaly nejvíc 🙂 Jsem si říkala, jestli na tom nejsi stejně jako já, kdy mi vždycky z odvezený zásoby sušenek zbyly rozdrobený bebky jako poslední nebo jestli nemáš místo Travelocity Roaming Gnoma nemáš Roaming Bebe 😀 (balík z domova vše osvětluje 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *