Den odjezdu směr Austrálie

Konečně je to tady, nadešel den mého odjezdu do Austrálie! Přežít posledních vleklých deset dní bylo těžké, ale dočkal jsem se. Ani jsem toho neměl moc na práci, jen se přestěhovat, odběhnou dva závody a pak se zabalit. Pochopitelně ještě nesmím zapomenou na loučení se všemi mými blízkými. Zdárně a celkem i bez velikého množství alkoholu se to povedlo.

Zabalil jsem si následující: tři trička (jedno na sobě), dvoje dlouhé kalhoty, tepláky, kraťasy (jedny na sobě), dvoje plavky, dvě košile, oblek, běhací věci, boty na běh, sandály Achilles, pohorky (ty budu mít na sobě), společenské boty, nepromokavou lehkou bundu, dvě mikiny, nějaké to spodní prádlo, hygienické potřeby, slovník, brýle na plavání, paralen s ibalginem, umělohmotné šachy, osušku, spacák, náhradní mobil, baterku, náplasti a to je snad vše. Chtěl jsem i helmu na kolo, ale bohužel se už nevešla.

Hlavní zavazadlo před zabalením
Chybí už jen běhací boty a armband na mobil
Hlavní zavazadlo zabalené

V příručním zavazadle vezu to co je na fotografii, na té se to dá pohodlně poznat.

Příruční zavazadlo

Na rok to nemusí vypadat jako moc věcí, ale já opravdu víc nepotřebuji. A pokud mi něco bude chybět, nebude problém to koupit. Trochu mě mrzí, že se nebudu moct nějakou dobu zúčastňovat běžeckých závodů v ČR, ale to nějak přežiji. Teď už jen vyrazit a bez nehody a větších problémů dorazit na místo…