Rychlý přehled měsíce března

Od posledního příspěvku již nějaká doba uběhla. Důvod výpadku byl nedostatek času (celkem dost úkolů do školy + psaní BP) a trochu i chuti do psaní.

Běžecky se jednalo o celkem vydařený měsíc. Podařilo se mi rychle navrátit do původních tréninkových dávek a přípravě na Marathon de Nantes tedy nic nebránilo. Taky se mi podařilo za březen naběhat 191 km. Mohlo to být i více, ale ke konci měsíce mě postihl tzv. dráždivý kašel a radši jsem pár tréninků vynechal. Teď už je kašel pryč a opět trénuji. Běh ve Francii vidím více než optimisticky.

Krapet mě mrzí, že kvůli dřívějšímu třítýdennímu výpadku v tréninku kvůli noze se mi nedaří splnit jedno z novoročních předsevzetí. Přesně se jedná o přání naběhat každý měsíc alespoň 120 km měsíčně – za únor pouze 50 km. Průměrově mi to zatím vychází, ale i tak mě to mrzí, já to chtěl naběhat v každém měsíci…

Zdravotně to celkem ušlo. Obě nohy naprosto v pořádku, stěžovat si nemůžu. Jen tedy ke konci měsíce již zmíněný dráždivý kašel, ale ty tři vynechané tréninky mi moc žíly netrhají.

Co se týká školy, bylo to jak na houpačce. Všichni na nás navalili hromadu úkolů, vše z látek, které jsem moc nechápal. Ještě k tomu psaní bakalářky. Času moc nazbyt tedy nebylo. Naštěstí jsem všechnu látku tak nějak pochopil a u bakalářky se dá říci, že finišuji. Takže se nakonec vše obrátilo správným směrem.

Každopádně frekvence psaní příspěvků se vrátí do starých kolejí. Tedy alespoň jeden příspěvek každý týden, radši dva.

Přeji všem běžcům i neběžcům hlavně splněné cíle a nádherné jaro

KN