Nevyšlo to…

Batoh Corazon Rock 75 je už přibližně týden doma. Původně jsem myslel, že si ho v obchodě pouze vyzkouším, ale jako vždy bylo vše jinak. Jakmile mi dosedl batoh při zkoušení na záda, bylo rozhodnuto. To byl on, mého srdce šampion. To, že je batoh kompletně šitý v ČR, je už jenom taková třešnička na dortu.

Batoh má dva přístupy, zespoda a klasicky nahoře, z toho plynou dvě hlavní komory a jedna komora ve víku. Dále má spoustu různých poutek a stahováků. U stahováků na boku dvě kapsy, nic velkého, ani pití se do nich asi nevejde. Batoh je takový podlouhlý a kompaktní. Materiál je Cordura, takže něco vydrží. S batohem jsem velmi spokojený a teď už se jet musí.

Posledních pár dnů jsem projížděl stránky s levnými letenkami a sháněl jsem něco levného směr Středozemní moře. Plán byl koupit letenky, vzít bágl se všemi věcmi na záda a několik dní se potulovat po jednom z tamních ostrovů. Stan nebo pod širákem, prostě taková romantika. Byl k dispozici krásný řecký ostrov Rhodos, 40 Eur za zpáteční letenky, jenže odlet a návrat z Frankfurtu nad Mohanem. Takže to padlo, ve zkouškovém bych šatně stíhal se do středu Německa dostat a potom ještě zpět. Další možností byla Sardinie, odlet z Bratislavy a celkově za 54 Eur. Vše krásné, jenže než jsem se odhodlal ke koupi, tak milý Ryanair zdražil letenky o nějakých 30 Eur. Takže opět nic. Poslední možnost Sicílie, počasí i ceny krásné, ale vždy se najde nějaký háček. Tentokrát je to Etna, i když ta by mi ani moc nevadila, a zkoušky. Rozhodl jsem se, že je všechny udělám dřív. Ale pokud by se někdo našel, kdo by se mnou na pár dní vyrazil, nenechám se dlouho přemlouvat. 😉