Hokej, aneb fandili jsme

Mistrovství světa v hokeji, semifinále, zápas Česko – Švédsko. S kamarády naplánovaný pohodový večer u mě nabytě u TV s basičkou Braníka jedenáctky. Jenže vše bylo nakonec úplně jinak.

Kolem dvanácté jsem dorazil do Budějovic, kvůli vrácení telefonu a měl jsem sraz s Vagim. Dlouho jsem ho neviděl. Telefon mi bohužel nevzali, chytře mají u Czech computeru v obchodních podmínkách schovanou větu, že po nákupu na IČO zaniká nárok na 14 denní vrácení zboží bez udání důvodu. Takže mi jen slíbili výměnu mobilu kus za kus a já tak díky tomuto přišel k novému mobilu, jak slepý k houslím. Tento původní jsem chtěl totiž vrátit, byl pro tátu, takže jsem den předtím byl s tátou koupit jiný, jelikož se měl ten nefunkční vracet. Takže tenhle vyměněný si vezme táta a já si ponechám ten jiný. Srandičky.

Pak jsem začal pít. S Vagim jsme se šíleně dlouho neviděli, takže historek bylo moc. On mi vyprávěl historky jak se školou projezdil půl Evropy a kompletně všude byl na plech a já mu zase moje zážitky z Brna. I když musím uznat, že v trapných situacích vyhrál. Jsem chvílemi ani nemohl smíchy dýchat. Jenže nic netrvá věčně, museli jsme oba jet domů. Oba na hokej. Já na něj šel na náměstí. Jelikož tam bylo moc lidu a slunce, šli jsme s Holubem sednou na jednu zahrádku, dokonce aj na obří obrazovku se odtud dalo koukat. Po chvíli přišel zbytek a nějak vše nabralo šílený spád. Hokej špatný, moc nás nebral a tak jsme se hned po něm odebrali ke mně na byt. Zapla se TV, začalo pít pivo (zase…) a do toho rozjetá vodnice. No nádhera. Jenže ani nevím jak a ztratil jsem nade vším kontrolu (hlavně sám nad sebou).

Zbytek mám v hlavě jako zrychlené nahrávání, spíš podivnou šmouhu. Vím, že mě dostali ostatní do Kotnova. Tam mě u baru chytla nějaká holčina a zbytek večera jsem strávil s ní. To bylo hodně zajímavý. Ale kdo by si nechal utéct šanci. No a pak jen vím, že jsme to po druhé ráno zabalili a šli domů spát. Druhý den ráno uklízím stůl, byla na něm vrstva popele z uhlíků, a co nenajdu, pod vrstvou propálenina od uhlíku ve stole. Takže mámy konferenční stolek zničený. Sedačka taky dopadla skvěle. Na mém místě, kde jsem se celý večer povaloval, roztržená sedačka. Prostě zase jednou úspěšný den. Že jsem na něm kompletně finančně vytekl snad radši ani nemluvit. Naštěstí mi druhý den nebylo špatně. Jediná pozitivní věc. Ono vypít nějakých 12 – 13 piv není jen tak, alespoň pro mě.

Zas po dlouhé době jsem víc šlápl s alkoholem vedle…