Květen v plném proudu

První máj je už dlouho za námi a já se zase konečně dostal k blogu. Posledních pár dní se mi nějak nedařilo najít si čas na sepsání nějakého toho hlodu. Jediným mým důvodem nepsaní byla prostě a jednoduše škola. V tutom týdnu se mi najednou nahromadily resty a já je musel všechny rychle řešit. Naštěstí je vše celkem úspěšně za mnou, takže můžu poreferovat.

První máj nikdy nemůžu pořádně pochopit. Proč kvůli němu lidé tolik šílí? Rychle, rychle, musí se najít rozkvetlý strom a pod ním si předávat bakterie. Nemám nic proti líbání, ale proč se z něj musí na prvního května dělat taková věc. Vždyť se jedná o stejný den jako vždycky. Sice to může vypadat jako stížnosti člověka, který nemá momentálně holku, ale nejsou. Holku sice nemám, z vlastního rozhodnutí kvůli naplánovanému létu, ale jen mě to celosvětové šílenství, stejně jako o Valentýnu, hýbe žlučí. S kamarádkou jsme se na tom shodli, zbytečná nepochopitelná šílenost. Pokud s někým jsem, nemusím si přeci nic dokazovat v určité dny roku. Toť můj názor na první máj.

Celý týden jsem musel dělat již zmiňované resty do školy, ale i přes to bylo zážitků dost. Kamarádka se napevno rozhodla, že se mnou a Vencou bude bydlet. Jsem úplně zapomněl, minulý pátek se ke mě nastěhoval kamarád. Konečně nebydlím sám. A brzy budeme tři, všichni stejně střelení. 🙂 Ve středu jsem si na tvrdo domluvil letní stop přes Turecko do Arménie a Gruzie. O tom ale napíši víc někdy příště. Vybíral jsem si expediční batoh a další věci na cestovaní. No a dneska jsem musel hodně slušně improvizovat při svojí přednášce ze včelařství. Došel jsem tam a moje pracně připravená prezentace s asi 17 slajdy nějak nefungovala. A to jsem jí dělal hodinu předtím. Ona jako fungovala, ale obrázky – až na dva slajdy – jaksi neměla. Naštěstí na těch dvou slajdech bylo hodně obrázků, takže se mi podařilo hodně slušně zaimprovizovat a desetiminutovou přednášku jsem nakonec měl. Sice jen se dvěma stránkami, ale i tak mi všichni zatleskali a ještě měli zvídavé dotazy.

Byl to prostě zajímavý týden, zážitků moc…