Snímek

Poslední dobou žádný zajímavosti. Snad jen, že se mi moje předsevzetí ubrat s alkoholem docela daří. Řekl bych, že víc než docela. Sice jsem byl v sobotu na pár pivech a pak byl krapet nezodpovědnější než normálně, ne že bych byl normálně nějak extra zodpovědný, ale bylo to fajn a nic, za co bych se měl stydět, se nestalo. A plánovanou návštěvu vinného sklípku tenhle čtvrtek vyjmu z předsevzetí, to totiž není normální pití.

A ještě jedna skvělá zpráva. V pátek jsem navštívil plicní v nemocnici u nás ve městě. Kvůli čemu je vedlejší. Hlavní je, že mi dělali rentgen plic. Už přibližně od sedmnácti celkem hodně kouřím vodnice a doutníky, takže mě snímek mého milovaného dýchacího ústrojí opravdu zajímal. A víte co? Mé plíce jsou čisté jak u miminka. Není v nich žádný sajrajt nebo podobné věci a ani žádné fleky, které by něco naznačovaly. To znamená, že rakovina se u mě jen tak konat nebude a můžu směle bublat dál. Alespoň v něčem mi geny přejí. Je tedy pravda, že jsem vždy hodně sportoval, ale to podle mě zas až moc důležitou roli nehraje.

Ty názvy článků mi poslední dobou dělají dost problémy. Asi budu články v budoucnu pojmenovávat podle písniček co momentálně poslouchám nebo po podobné hovadině. Nevím. Kdo to má taky pořád vymýšlet, že?