Scio jsou už tady!!!

Přibližně před měsícem jsem sám sebe přesvědčoval, jak se budu celý měsíc učit na NSZ. Na mé momentální škole se totiž nic moc extra neděje, dost se i nudím, a tak jsem si podal přihlášku na Masarykovu univerzitu, obor Žurnalistika kombinovanou formou. Žurnalistika mě již dlouhou dobu láká, dokonce přibližně před dvěmi roky proběhl z mé strany pokus o projití přes přijímací řízení, ale bohužel neúspěšně. Na denní studium byl tenkrát šílený nával. A proto druhý pokus, tentokrát ale na kombinovanou formu studia.

Jenže poté následovaly hory a po nich už nějak nebyla nálada na učení. Pořád nějaká akce (má játra by si možná zasloužila vyměnit) a najednou jsou NSZ zde. Ale i přes to, že jsem se neučil, doufám v úspěch. Protože tentokrát budu při testech stoprocentně střízlivý. Ne jako posledně, to se mi termín testů objevil v hlavě ve tři hodiny ráno v jedné pěkné hospůdce. Bohužel se jednalo o ranní hodiny téhož dne, v jakém se konaly zkoušky a s dvojkou v krvi toho člověk moc nevymyslí…

Takže pozítří jdu na zkoušky, které vůbec nejsou nejlevnější, a přípravě na ně jsem nevěnoval prakticky žádný čas. Jen doufám, že nejsem žádný blbec a povede se mi dobře, všeobecný rozhled přece jenom nějaký mám. Každopádně zítřejší den budu celý věnovat přípravě. Sice na poslední chvíli, ale alespoň nějaká snaha bude.

Předevčírem jsem převáděl blog na novou e-mailovou adresu, takže se ještě čas od času může stát, že něco nebude dobře fungovat. Až dnes jsem si všiml nefunkčních obrázků v článcích. Co nejdříve se pokusím o nápravu.

PS (18:12): Náprava proběhla. Pokud někdo někde objeví chybku, prosím napište mi o ní do komentářů. Jinak jsem si znovu udělal test temperamentu http://kaen.cz/2010/09/24/povaha/.