Zklamání

Celý týden jsem čekal až mi dorazí objednaná vodnice z aukra. Samou nedočkavostí jsem ani nemohl dospat. Nakonec v týdnu nepřišla, tedy přišla, ale v pátek odpoledne, ale to už jsem byl doma v Táboře. a vodnička si poležela víkend sama v Brně. Takže otevřít balík se mi podařilo až dnes. Hrozný týden, člověk natěšený, lednice plná různých tabáků se všelijakými příchutěmi, kokosové uhlíky koupené, alobal jakbysmet a co chybí? To nejdůležitější… samotná dýmka.

Bohužel se dostavilo zklamání. Předmět vůbec neodpovídal popisu vyhrané aukce. Prodejce vodničku krásně vychválil, popsal její kvality a přednosti. Bohužel je realita jiná. Tělo vůbec není z oceli, je z plechu. Tvar těla je úplně jiný než na fotce. Vše je nekvalitně svařované. Srdce dýmky je z plechu a navíc je tělo složeno ze tří pofidérních dílů. Kvalitativně hodně špatně vyrobeno. Takže už je dýmka zabalená a zítra poputuje zpátky.

Bohužel i takové věci se stávají. Rozhodl jsem se, že si koupím dýmku u profesionálů a budu mít jistotu kvality. Dvouletá záruka také není k zahození. Zítra si pro dýmku dojdu. Zvolil jsem úplně klasickou Aladinku, model Blackmoon v tmavě modré barvě, velikost 26 palců. Díky osobnímu vyzvednutí v Brně vyhrál obchod www.vodnidymky.cz.

Věřím, že s touto dýmkou již budu spokojený. Dříve jsem měl podobnou, takže šlápnutí vedle nehrozí. Stará ověřená klasika nakonec vyhrála. Každopádně, již zítra bych jí měl mít doma, takže uvidím. 🙂