Music club Kotnov

Minulý pátek měl velmi zajímavý průběh. Rozhodl jsem se, z důvodu koupi tabáků, že pojedu domů a jelikož se jednalo o celkem neplánované rozhodnutí, žádný z mých kamarádů se mnou nepočítal. Všichni mi napsali, že nemají čas. Díky tomu se mi podařilo zase po půl roce ukázat na volejbale. Hraje se každý pátek, spíš něž volejbal jsou to sranda mače. Už jsem si opravdu nic neplánoval, když v tom mi napsal jeden kamarád jestli nejsem v Tejbru, že sedí s hafou lidí v Pubu. Za půl hodinky jsem už seděl s nimi.

Moc dlouho jsem se ale neohřál, kamarád, že jde do Kotnova (pro ty co neví, je to nejnovější a nejluxusnější music club v Čechách, prý…) ještě s nějakými lidmi. Odmítnou nešlo, v Kotnově jsem totiž ještě nebyl. Podařilo se mi dát dvě piva a šlo se. Cestou se nám podařilo potkat již zmíněné lidi, kamarád a dvě holky. Všichni připití. Večer se začínal pěkně rozjíždět.

Podle ostatním měl vstup stát 60 Kč. Bohužel byl nějaký speci večer, takže nás to stálo devět pětek za osobu i s šatnou. Pokud 30 nechtějí za šatnu tedy, to by byla pěkná zlodějna. Kolem té jedenácté, když jsme dorazili se v klubu ještě moc lidí nevyskytovalo. Ale alespoň bylo dost prostoru a času k pohodlnému prohlédnutí všech prostor.

Nějaké diskotéky a kluby už jsem za posledních pár let obešel, takže jsem toho viděl dost a myslel jsem, že mě jen tak něco nepřekvapí. Musím uznat, že Kotnov je vážně něco. Téměř nepopsatelný luxus. Vnitřek je obrovský, dva taneční parkety, jeden na moderní hudbu a druhý spíš na starší hitovky, takové oldies. Dva dlouhé bary, pivko jen za 25 Kč, bohužel jen malé. Ale i tak dobré. Točí Lobkowicz. Jiné alkoholy jsem moc nestudoval, nezájem. K sezení úplně samostatná místnost, plus u každého baru sedačky u stěn, hodně sedaček u menšího parketu s oldies, u druhého parketu jen stolky na stání. K tomu spousta prostoru ke stání. Hodně se mi líbilo, že na pití se nemuselo čekat prakticky vůbec. Hudba od obou dýdžejů kvalitní, skvěle se na ní pařilo.

Večer se nám podařil dost pěkný. Jen jsme s kamarádem skončili moc brzy, oba dva kvůli rannímu vstávání. Při příští návštěvě vidím konec se svítáním. Kotnov mě více než mile překvapil. Hudba suprová, poměr holek ke klukům 2 ku 1 a pití levné. Není co řešit. Když budu v Táboře, je tento klub jasná volba. 😉

Vstup je 18+ a občanky opravdu kontrolují každému. Takže nezletilí mají smůlu. Více se dočtete na oficiálních stránkách: http://www.kotnovclub.cz