Další semestr…

Ten čas před očima přímo letí. Poslední zkoušku třetího semestru si pamatuji jako včera a ona už byla před měsícem. Ani se mi tomu nechce věřit.

Čeká mě hodně krátký semestr, úplná rychlovka. Naštěstí jen 6 předmětů, ale baví mě jen 2. Zbytek podle mě zbytečný. Jsem nadšený z předmětu Dřevostavby, nedozvím se sice nic nového, ale konečně předmět přímo se týkající mého zaměření. Druhý nejoblíbenější předmět je Včelařství, v tomto semestru můj jediný volitelný a zatím vůbec nelituji a pochybuji, že budu. Už na první přednášce šílená sranda, pomalu dvě hodiny smíchu. Ten vyučující je prostě skvělý vypravěč.

Včelařství studuji, protože mě hodně láká se mu po škole věnovat na profesionálnější úrovni. Zázemí se mi doma pomalu dobudovává, takže si myslím, že nebude žádný problém. Nikdy dříve bych neřekl, že by se mě mohlo týkat něco jako zemědělství a teď v něm chci pracovat. Cesty osudu jsou opravdu nevyzpytatelné…

2 komentáře u „Další semestr…

  1. Sláva, že ještě včelaři nevymřeli!!! Dědeček je včelařem celý život, a tak jsem lecos pochytila… Ale je to hodně vypiplaný koníček… Jen tak dál. A přeji hodně štěstí v dalších semestrech…
    "A bude hůř."

  2. Ti ani nevymřou. Jak říkal můj učitel včelařství. Již před 200 lety se dělal humbuk okolo vymírání včelařů a stále tady jsou. Je to totiž tím, že včely si lidé pořizují většinou v důchodu, proto je průměrný věk včelařů tak vysoký.

    Další semestry by nic těžkého být neměli. Možná až ten poslední. Z něj mám docela respekt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *