VeVeCe jsou úspěšně za mnou…

Konečně jsou tyhle svátky oslavující narození Ježíše Krista za mnou. I když v dnešní době jde spíš o konzum než nějakého Ježíše. Pořádně nevím co napsat. Byly to dny strávené v rodinném kruhu bez nejmenšího problému a hádky. Snad první klidné Vánoce.

Týden před Štědrým dnem byl celkem hektický. Měl jsem naplánované tři zkoušky. Štěstí stálo zase při mně a všechny se mi podařilo úplně haluzácky dát. Přesně za C, C a B. To poslední béčko bylo největší výhra. Celkově jsem se na něj učil přibližně 5 hodin a ne moc čistého času, s tím, že jsem celé odpoledne před zkouškou strávil v čajovně. Pokus vyšel a já su spokojený.

Myslel jsem si, že poslední bus ke mně domů bude den před Štědrým dnem narvaný a tak jsem si koupil jízdenku přes net. Jsem objevil ouplnou Ameriku. Na autobusy domů si můžu kupovat jízdenky stejným způsobem, jako u Studen Agency. Byl jsem spokojený, že mám super místo a nemusel jsem vytáhnout paty z domova, ale nakonec mi to bylo k ničemu. Autobus byl poloprázdný, takže jsem si sedl úplně jinam. Ale i přes to, že jsem nakonec koupený lístek dopředu nepotřeboval, je to dobré vědět, že si můžu tímto způsobem lístky kupovat. Zpátky, směr Brno, to bohužel přes internet koupit nejde.

A nakonec proč jsem těchto pár odstavců nazval jak jsem nazval. VeVeCe byla první věc, která se mi na Štedrý den ráno vybavila. Jo, jo, nejlepší Futurama.