Bloguje definitivně zrušeno a pár zachycených myšlenek

Měsíc utekl jako voda a já udělal to co jsem na svém prvním blogu napsal. Smazal jsem ho! Odteď už opravdu pouze zde a nikde jinde. Pokud tedy nebude v budoucnu vlastní doména.

Ani se mi nechce věřit, že už utekl měsíc. Přijde mi, jako by to nebyl ani týden. Čas je poslední dobou nějaký neúprosný. I ve škole si toho už někteří učitelé všimli a pomalu, ale jistě, začínají přitvrzovat. Prý druhá polovina semestru začala, za chvíli je tady zápočťák, měli byste začít něco dělat a takový ty podobný kecy. Jako bych to nevěděl sám, že bych měl začít něco dělat! K většímu učení se dokopávám přes dva týdny, ale vždy z toho není víc než hodinka dělání nejpotřebnějších věcí do školy. Třeba na seminárku z FYZMECHu jsem se ještě moc nepodíval, jen jsem si lehce připravil půdu pod nohama na její vypracování. Její stvoření by mi pak mělo jít hodně rychle. Počítám dva až tři dny. Alespoň takový je plán. Možná se jedná pouze o naivitu, ale i přes to doufám, že to tak bude.

Krapet jsem odbočil. Ale jelikož nechci být moc nostalgický, vzpomínkám na minulost se vyhnu. O něco lepší je přece jen budoucnost. Čas je neúprosný, to si uvědomuje asi každý. A proto jsem se rozhodl, že si budu co nejvíc užívat. Co mě v pár příštích měsících čeká, jen to hlavní: v únoru hory, pokus o rozjezd firmy, létání s WizzAir (nízkonákladový dopravce) po Evropě (vždy jen pár dnů), v létě moře a k tomu všemu spousta neplánovaných akcí. Hlavně snaha nacpat do rozvrhu co nejvíce různých zážitků a věcí, na které se dá vzpomínat. Je jedno jestli to budou vzpomínky dobré nebo špatné, hlavně že jich bude co nejvíc.

Nejlépe moje dnešní kydy vystihuje tento citát: „…lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili nic…“