Už nikdy více!

Už nikdy, opravdu nikdy, nebudu pít stejně a tolik jako včera. Mělo to být pohodové posezení u vínka a ono se tak protáhlo. Z plánovaného lehkého popití koncentrovaných paprsků slunce se stalo normální nezřízené chlastání. Nejhorší bylo, že mi pořád chutnalo a tím pádem jsem neměl proč přestat. Ale večer byl ještě jakžtakž v pohodě, to ráno bylo krutý! Bolest celého těla, nevyspalost, špatně od žaludku a prostě achich ouvej. Donutil jsem se jít si zaběhat, pak už to bylo lepší, ale do šampiona pořád hodně daleko… Snídaně byl boj, ale podařilo se mi vyhrát a udržet jí v sobě. Pak jsem už byl normálně použitelný, zase skoro sportovec jako normálně.

Jinak posezení opravdu kvalitní. Jardu a Týnu jsem několik měsíců neviděl a tudíž novinek bylo hodně. Janča a Martin toho měli taky hodně. Jednou za pár týdnů určitě budeme opakovat. Ale už ne s alkoholem. 😉

Rozhodl jsem se, že budu radši víc chodit do čajoven než pít alkohol. Raději si dám čaj s vodnicí než přežívat ty klasická rána opilcova. Poslední dobou jsem se v podobném stavu probouzel tak často, že se to přestává mému tělu líbit. Začíná stávkovat a dochází energie => „low batery„. Stejně se musím začit učit. Takto opilého mě hodně dlouhou dobu nikdo neuvidí. A tentokrát to už myslím vážně!