Průběh sázky a její výsledek

A sázka je za námi. Nejdřív se do toho Janičce vůbec nechtělo, ale vyvlíknout se z toho nemohla. Hezky jsem jí podal rohlík a sám sobě nalil dobře vychlazené pivo do hlubokého talíře. Koupil jsem si Kozlíka jedenáctku, aby to nebylo tak hrozné. Připravili jsme se na startu a začali jsme. Úplně mě pojala hrůza, když jsem viděl jak rychle ten rohlík mizí. O rychlosti ubývání piva se vůbec nedá mluvit, zrovna rychle to nešlo. Jenže pak se štěstí vrátilo, přibližně za půlkou rohlíku Janča zpomalila, prakticky vůbec nemohla polknout, já naopak zrychlil. Snaha o polykání byla fakt obrovská, pomalu jí lezly oči z důlků. 😀 Ještě se chvilinku snažila, ale nakonec radši vzdala. To už jsem dojídal poslední lžíce mé “pivní” polévky. Byl jsem fest připitý, pivo lžící není moc dobrý nápad.

Ale za tu výhru malá opilost stála. V týdnu hezky Janičce nabarvíme hlavu modrými pruhy. Myslím, že to bude fest pěkný, ale ona mi prostě nevěří. 😉 Nikdy předtím jsem tu sázku nedělal, ale za tu trochu strachu to stálo. Teď už tu sázku, pokud vím dobře, pár lidí dělá. Všichni se báli, ale já jsem prostě průkopník.

Jinak jsme pak celej večer seděli a až do rána se snažili koukat na filmy. Že bych si je nějak pamatoval, to říct nemůžu. 😀 Možná v tom měl hlubší prsty i ten litr a půl vína…