Malá nehoda, která může mít zdrcující následky

Včera jsem se byl s kamarády projet na kole. Jelo se jenom k Olympii. Ukázalo se, že moje blbost se nezměnila. Úplně nejvíc jsem podcenil počasí. Vyjel jsem si jen v kraťasech a tričku. Pohodička… Fakt magor, nic horšího mě nemohlo napadnout. Jeli jsme totiž až odpoledne v pět hodin, skoro celou cestu krápalo, foukal protivítr, no a když jsme konečně jeli zpátky, tak se pro změnu vítr otočil. Někdo tam nahoře mě má hodně rád…Večer po kolech jsem ještě já a Janička poseděli u mě doma s vínkem. Z původní chviličky se vyklubalo několik hodin zábavy až pomalu do rána. Ale bylo to nevinný. 🙂

No a dneska příšerný probuzení. Bolelo mě celý tělo, sotva jsem se vykopal z postele. Před tou vyjížďkou jsem měl totiž ještě slušný posilování. No nic, vylezl jsem z postele, uvařil si oběd a jel do města koupit si košili. Sháněl jsem nějakou novou a levnou, kvůli zítřejšímu pohovoru v ČS. V polovině prázdnin jsem totiž posílal životopis na jejich inzerát. Okamžitě jsem to hodil za hlavu a zapomněl na to. Jenže v neděli mi od nich přišel e-mail s nějakým testem a v úterý mi volali s doplňujícími otázkami a po jejich zodpovězení mě pozvali na pohovor. Proto nová košile, mám totiž tady v Brně jenom oblek a košili až do teď ne. Zapomenuta doma. Nakonec se mi jí podařilo sehnat v Tescu ve velké slevě. Po sehnání košile jsem šel do Go klubu chvíli si zahrát. Po hodině se mi ale udělalo špatně, podle mě z té krásně promrzlé včerejší jízdy na kole a ponocování, tak jsem šel raději domů.

A díky tomu, že mi bylo špatně, jsem se rozhodl, že se dneska místo večerního běhání ostříhám, ať zítra na tom pohovoru vypadám dobře. Na hlavě mám totiž jen pár chlupů a tak se stříhám sám před zrcadlem strojkem na vlasy. Jenže dneska mi nějak blbnul a dělal potíže, tak jsem sundal nástavec a chvíli se v tom hrabal. Vyzkoušel jsem jestli funguje, celkem šel, a tak jsem se začal automaticky stříhat. Jenže jsem si na ten strojek zapomněl dát zpátky ten nástavec! Takže mi nezbylo nic jiného než se ostříhat do hola. Tak mám teď vylepanou palici a říkám si jak to asi zítra zapůsobí na tom pohovoru? Ani po několika jiných úhlech pohledu na věc jsem pořád nic pozitivního na mé holé hlavě nenašel. Myslím si, že díky tomu mám teď minimální šanci tu práci dostat.

Jen doufám, že na to moc koukat nebudou…