Akční to je stále dost, jen ta práce…

Jsem prostě blázen do deskových her. Go jsem si koupil jenom na zkoušku a už je z toho větší závislost než šachy. V té jeho jednoduchosti a složitosti najednou je prostě síla. Nemůžu se od něj odtrhnout. Je to až tak vážný, že začnu chodit tady v brně do klubu. A to jsem u šachů nikdy nechodil.

Jinak vše při starém. V posledním odstavci jsem se posledně zmínil, že si půjdeme s lidmi z práce sednout. Šli jsme a bylo to dost super. Nakonec se nás sešlo devět plus další lidi. Nakonec jsme skončili na diskotéce a prováděli jsme dost odvážné tance. Holek bylo přece jenom krapet víc. 🙂 Ten večer jsme si i naplánovali společný několikadenní výlet. Pojedeme na kola!

Jinak jsme my “pracanti” strávili spolu i páteční noc na Vojtovo chalupě. Dost super akcička. Sice nás bylo pár, ale vydařilo se to. Dokonce aj osud mi byl vyložen. Podle těch karet nic moc, ale já na to kašlu. Nevěřím na to. Sobota večer zase ve městě. Šel jsem s Filipem na kulečník. Jelikož jsem naspal na sobotu jen čtyři hodiny, tak jsem končil po jedenácté. Filip mi dneska říkal, že to táhnul až do pěti do rána. Prý ho ta ospalost potom přešla. Blázen!

Zítra mám v plánu k obědu sushi a potom večer umytí té stále se zvětšující hromady nádobí ve dřezu (kam se na ní hrabe naše milá Sněžka…) a možná aj na praní se dostane. To je ale už ve hvězdách…