Pěkná sobota a jedno velké znepříjemnění

Po hodně dlouhé době jsem šel s matkou na oběd a doufal jsem v klidné odpoledne. Jenže to bysme nesměli být v Brně. Když jsme procházeli kolem pátého auta plného těžkooděnců, přišlo nám to trošičku divné a mami začínala být hodně nervózní a bála se. Dorazili jsme do restaurace, nad městem začal kroužit vrtulník, o dvě ulice dál troubili a bubnovali nějací demonstranti, všude postávali těžcí policisté a o klidném prostředí se opravdu mluvit nedá. Servírka nám po našem zeptání sdělila, že je dnes pochod naší milé čtyřprocentní menšiny. Paráda, ale proč zrovna v sobotu kolem oběda? Kvůli hluku jsme se pomalu neslyšeli, ale přetrpěli jsme to a v těch pár vzácných chvilkách ticha to byl nakonec i celkem v pohodě oběd. Sílu na to jít jinam jsme už bohužel neměli. Naštěstí nedošlo k žádným výtržnostem ze strany oblíbených člénů (i nečlenů) našich „oblíbených“ krajně pravicových stran.

Gayové a lesbičky jsou kapitola sama o sobě. Přiznám se, že je vůbec nemám rád, ale dokáži je respektovat. Ať si každý dělá doma co chce a s kým chce. Co ale nepochopím je, jaký s tou jejich sexuální orientací dělají všude ve světě cavyky. Tak mají rádi osoby stejného pohlaví, no a co?! Já mám zase rád holky a vdolky, ale pochody a nějaký velký tyátr kvůli tomu nedělám. Vlastně si nedokážu vzpomenou kdy a nebo jestli vůbec se někdy konal podobný pochod heterosexuálů. Co vím, tak ne.

Takže naše čtyřprocentní menšino, prosím, zamyslete se nad sebou, nechte si to na doma a neotravujte s tím slušný normální lidi!